"Zuzku Šafářovou jsem sledovala při trénování malých dětí a byla jsem velmi mile překvapena s jakou láskou a elánem a při tom profesionálně si počínala. Je vidět, že to s dětmi umí a ony jí to oplácejí snahou, radostí i zájmem. Byla to opravdu radost trénink sledovat a tak jí držím palce."

Denisa Chládková, bývalá profesionální tenistka, dnes trenérka a spolukomentátorka Fed Cupových přenosů

Více o Denise na www.denisachladkova.cz

 

"Tenisáček Zuzany Šafářové je vynikající příležitost pro děti poznat tenis. O přijetí nerozhodují žádné talentové zkoušky. Zuzka se jednotlivě věnuje všem dětem, výborně si s nimi rozumí a děti ji přímo miluji!"

nadšená babička

Hana Fryčková, Přerov

 

„Touto cestou bych chtěl poděkovat a zároveň pochválit  sl. Zuzanu Šafářovou za její výuku tenisu mého 5-letého syna, který je velmi nadšen a výukové hodiny se moc těší, protože jsou zajímavé a zábavné.
Paní učitelka má k dětem vřelý vztah a dokáže svým přístupem děti zaujmout tak, že po celou dobu výuky jsou pozorné a nenudí se.
Děkuji moc a doufám, že v příštím roce se opět uvidíme.“
S pozdravem

Michal Pistovčák, Přerov

 

„Když jsem si v Přerovsku přečetla inzerát, že tenisový kroužek Tenisáček začíná svou činnost, neváhala jsem a obě své děti jsem přihlásila.
Udělala jsem moc dobře. Moje děti trenérka Zuzka Šafářová pro tenis tak nadchla, že jim už nestačí chodit trénovat jedenkrát týdně, ale nejraději by na tenisových kurtech Na Viktorce trávily každou volnou chvilku.“
Spokojená maminka
Romana Bartošová, Přerov

 

Do Tenisáčku můj syn chodil moc rád a vždycky se tam velice těšil. Hodiny jsou pro děti zábavné a krásně připravené a paní trenérka je velice milá, letos už se zase těšíme. 
Jana Ševčíková, Přerov

 

„Má dcera navštěvovala Tenisáček a byla moc spokojená. Velice si oblíbila paní trenérku, která byla na děti velice hodná a dokázala je pro tenis zapálit. Už teď se dcera těší na příští účast v tenisovém kroužku. Tímto Vám chci poděkovat za moc pěkný přístup k dětem, tak i za krásný požitek z hodin v Tenisáčku.“ Jak se říká spokojené dítě, spokojení rodiče.

Iva Leinweberová, Přerov

 

„Chtěla bych poděkovat trenérce Zuzaně Šafářové za to, že se náš syn mohl zúčastnit jejích tenisových kurzů. Velice ho to bavilo a nemohl se dočkat dalšího tréninku. Musím říct, že paní trenérka umí děti krásně motivovat a nadchnout. Jelikož se sama věnuji přípravě dětí v jiném sportu, dovolím si její trenérskou práci zhodnotit jako veskrze profesionální.

Ivana Kolomazníková, Přerov